2024 Dobrodružství s informatikou na letní univerzitě (DILU)

Dětská univerzitní stáž – informatika (A.2.29)

Katedra informatiky chystá na léto 2024 inovativní pětidenní dětské univerzitní stáže zaměřené na robotiku, programování a algoritmizaci, tzv. “DILU – Dobrodružství s informatikou na letní univerzitě”.

Tyto stáže přinášejí řadu inovací, včetně nových metod a technologií ve výuce, aby tak zvýšily vzdělávací dopad na účastníky. Děti budou mít možnost pod dohledem zkušených lektorů pracovat s nejnovějšími robotickými stavebnicemi, využívat aplikace pro programování a řešit zejména logické a informatické úlohy.

Tradičně nebude chybět ani program tělovýchovný.

Stáže jsou otevřené pro děti ve věku 7 až 15 let.

DILU se bude konat v pětidenních turnusech (pondělí – pátek) od 8. července do 30. srpna 2024 v budově CPTO UJEP, Pasteurova 15, Ústí nad Labem, 7.patro – katedra informatiky.

Registrační formulář a více informací najdete ZDE.

Akce je realizována v rámci projektu RUR – Region univerzitě, univerzita regionu, reg. č. CZ.10.02.01/00/22_002/0000210.