Dokážete poznat jarní byliny?

A.2.26, A2.27 Návštěvní programy – workshopy pro učitele s třídním kolektivem

Ve dnech 17. až 21. června 2024 se areál katedry biologie PřF UJEP otevírá třídním kolektivům ze základních a středních škol. Pro třídu s učitelkou nebo učitelem je v krásném prostředí Naučného botanického parku UJEP připraven vzdělávací program i soutěžní kvíz!

Žáci a studenti se zábavnou formou dozví nové informace a poznatky o rostlinách, které u nás kvetou na jaře, objeví kouzlo vědeckého bádání a spolu se svými učiteli si vyzkouší zajímavé techniky a vědecké metody zkoumání rostlin a práce botaniků.

Program pro školy je připraven v areálu katedry biologie PřF UJEP, Za Válcovnou 1000/8, Ústí nad Labem od 9.00 do 15.00.
Pokud máte o program pro svou třídu zájem, kontaktujte, správce Naučného botanického parku KBi Mgr. Stanislava Šandu: stanislav.sanda@ujep.cz.

Program probíhá v rámci projektu RUR – Region univerzitě, univerzita regionu, reg. č. CZ.10.02.01/00/22_002/0000210.