Návštěvní program pro Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala

A.2.26 a Návštěvní programy – workshopy pro učitele s třídním kolektivem

Kdy: 25. září 2024
Kde: Naučný botanický park KBI, Za Válcovnou 1000/8, Ústí nad Labem a Budova CPTO, Pasteurova 15, Ústí nad Labem
Čas: 8.30 – 12.00 hod.

Budoucí maturanti Gymnázia a Střední odborné školy dr. Václava Šmejkala budou mít 25. září 2024 jedinečnou příležitost navštívit Přírodovědeckou fakultu UJEP a blíže se seznámit s výzkumnými pracovišti na katedře biologie a chemie.

V rámci pilotního návštěvního programu, zaměřeného na potenciální uchazeče, získají studenti vhled do vědecké práce a aktuálních projektů fakulty.

Tento program přispěje k užšímu propojení střední školy s přírodovědně orientovanými obory a prohloubí spolupráci mezi školami a univerzitou, čímž podpoří další rozvoj vědeckého zájmu u studentů.

Akce je realizována v rámci projektu RUR – Region univerzitě, univerzita regionu, reg. č. CZ. 10.02.01/00/22_002/0000210.